Kinesiotaping

Moderní metoda (cca 40 let) vyvinuta v Japonsku. Barevné bavlněné elastické pásky, kde přílnavost zajišťuje pryskyřice. Pozitivně ovlivňuje muskuloskeletární a lymfatickou soustavu. Vytváří vnější podporu, poskytuje úlevu a napomáhá rychlejšímu uzdravení poraněných a bolavých svalů a kloubů. Buďte tedy moderní a nechte si oblepit krk, ramena, lokty, zápěstí, lopatky, bedra, kolena, kotníky, palce,... 

Reflexní terapie plosky nohy 

Touto metodou stimulujeme orgány nebo i části těla např. páteř přes reflexní body na šlapce a nártu nohy. Citlivostí určitého místa nás ihned nasměruje k řešení problému.

Thajská masáž nohou

Toto ošetření patří do klasických thajských masáží a i přímo v zemi původu je nejvyhledávanější. Stimuluje energetické dráhy, zlepšuje chod orgánů. To vše má pozitivní účinek na tělo i duši, i když jde "jen" o masáž chodidel a lýtek. Na začátku proběhne omytí nohou, masáž rukama prokládaná použitím tradičního masážního dřevěného kolíčku a na závěr zabalení a příjemná relaxace, to vše provoněné kvalitními oleji.

Protimigrénová masáž

Masáž se provádí v sedě, bez použití olejů. Budou Vám uvolněny svaly v oblasti ramen, šíje a hlavy. Jejich ztuhlost a napětí může být příčinou bolesti hlavy, špatného spánku, nervozity a podrážděnosti.

Lymfatická manuální masáž

Pomerančová kůže, nateklé nohy, dolíčky a faldy. To vše lze úpravou životosprávy vylepšit. Lymfatická masáž Vám může ve vašem úsilí napomoci. Je vhodná k detoxikaci organismu a boji proti celulitidě.

Masáž v sedě na speciální židli

Vhodná pro zdravé těhulky, pány s pivními bříšky nebo pro ty co nestíhají. Židle má opěrku pro hrudník a hlavu, svaly zad a šíje jsou pak uvolněné.

Klasická masáž

Klasická evropská masáž se vyvíjí od 19. století, kdy lékaři opět začali doporučovat cvičení, koupele a masáže. Klasická masáž pomáhá uvolnění a vyživení svalů, kloubů, šlach i kůže.

Sportovní masáž

Určena pro sportovce. Připravuje tělo na sportovní výkon, nebo po sportu pomáhá odplavovat únavu a urychluje regeneraci.

Relaxační masáž MONDE

Zlatý mix masáží spojený ve velmi příjemný celek. Pomáhá při bolestech šíje, v kříži a mezi lopatkami.

Havajská masáž Lomi Lomi

Tato masáž pomáhá uvolňovat energetické bloky stejně tak dobře jako zatuhlé svaly. Všechny hmaty jsou velmi plynulé, uklidňující a překvapivě účinné.

U výše zmíněných masáží používám kvalitní oleje za studena lisované, buď oleje jednodruhové nebo směs olejů namíchanou na určitý problém.

Čokoládová masáž

Při této masáži můžete očekávat celotělové ošetření. Peeling, masáž, zábal a pohlazení po duši, to vše s vůní čokolády. Budete hýčkáni nejkvalitnější teplou čokoládou. Ta zlepšuje mikrocirkulaci pokožky, obsahuje nezanedbatelné množství vitamínů, minerálů, aminokyselin, polyfenolů a mnoho jiných látek, které Vám pomohou k vyživení a oživení pleti, působí také anticelulitidně a v neposlední řadě stimuluje mozek k tvorbě hormonů štěstí.

Masáž Rafaelo

Luxusní čistě relaxační masáž bílou čokoládou s kokosovým peelingem. Bílá čokoláda neboli kakaové máslo ve spojení s mandlovým olejem a olejem s meruňkových pecek blahodárně působí na pokožku a v kombinaci s peelingem a zanechává pleť sametově jemnou.

Detoxikační medová masáž

Medová masáž je velmi stará metoda užívaná v lidovém léčitelství. Jde napříč časem i kontinenty. Med obsahuje kromě cukru organické kyseliny, enzymy, minerální a aromatické látky, bílkoviny a vitamíny. Tyto složky dokáže tělo přes kůži vstřebat a díky masáží, naopak škodlivé látky z těla vytáhnout.

Fundované doteky

Někdy svaly nefungují, jak by měly, a nepomáhají ani zaručené rady. Pak pomůže masáž spojená s ošetřením spoušťových bodu. Toto fundované ošetření je bolestivé, ale velmi účinné.

Dornova metoda plus

Dostatečně jednoduchý manuální způsob, který i díky Vašemu aktinímu pohybu při terapii pomůže s problémy s páteří a klouby. Dostane se Vám dostatek informací k domácímu cvičení pro udržení dosažených výsledků. Kontraindikace na dotaz, všeobecně jde o struktůru a pevnost kostí a další problémy jako u běžných masáží.

Dej si „20“

Ne vždy se Vám chce po masáži vstát a vrátit se do reality. Po proceduře budete uloženi do pohodlné polohy, obloženi horkými kameny a ponecháni sami sobě po dobu dvaceti minut. V horkých dnech možno ošetřit chladivým obkladem.

Pokud jsou Vaše zdravotní problémy větší a nedokážete si je vysvětlit námahou, únavou nebo stresem, měla by být masáž povolena lékařem. A masér by pak měl vědět o všech defektech.